Відвідування Чорнобильської зони відчуження - подорож, яка запам'ятається вам назавжди. Це місце притягує туристів зі всього світу своєю неповторною атмосферою. Під час туру ви дізнаєтесь подробиці аварії на ЧАЕС, сучасний стан зони відчуження, прогуляєтеся вулицями Прип'яті - примарного міста без жителів, де всюди витає дух Радянського Союзу і зробите багато цікавих фотографій. Прип'ять - найвідоміший місто-привид світу. Але далеко не вся територія, яку так називають викликає небезпеку.


    

8:05 Відправлення автобуса з Києва. Час в дорозі не більше 2-х годин.

10:05 В'їзд 30ти км зону відчуження ЧАЕС КПП «ДИТЯТКИ». Проходження паспортного контролю.

10:30 Початок екскурсії. У «Чорнобильінтерінформ» Вам розкажуть про історію трагедії на Чорнобильській Атомній Електростанції, яка сталася в кінці 20 століття, ЗОНІ відчуження і про те як і чим живе «Чорнобиль сьогодні».

11:35 КП «Леліва». В'їзд в, безпосередньо, 10ти км Чорнобильську «Зону відчуження». Зупинка біля воріт четвертого енергоблоку на оглядовому майданчику з видом на знаменитий об'єкт «Укриття» (саркофаг) і нову безпечну «АРКА» (конфайнмент).

13:00 Таємниця ПРИП'ЯТІ. Ми з Вами прогуляємося по місту-примарі Прип'ять, побачимо «чорнобильську висотку» готель «ПОЛІССЯ», колись галасливий ДК «ЕНЕРГЕТИК» і кінотеатр «ПРОМЕТЕЙ», а також лікарню, яка прийняла перших постраждалих і ліквідаторів, школу, дитячий садок, міський басейн «ЛАЗУРНИЙ», будівля міліції, СІЗО та «житлові» будинки ...

14:05 Обід з привозних продуктів в чорнобильській їдальні. Це дозволить максимально зануритися в атмосферу нагального життя «ЗОНИ». Продовження огляду об'єктів.

15:30 Реалії ЧОРНОБИЛЯ. Проїздом ми познайомимося, безпосередньо, з самими містом Чорнобиль. Відвідаємо меморіальний Парк Слави м. Чорнобиль, побачимо святиню Чорнобиля Свято-Іллінський храм, інсталяцію роботехніки, баржеве кладовище, заїдемо в річковий порт.

17:00 Завершення екскурсії в Чорнобиль. Проходження дозконтроля на контрольно-пропускному пункті «ДИТЯТКИ». Виїзд до Києва.

19:05 Орієнтовне прибуття в м. Київ.

Київ - Чорнобильська зона - Київ

 

Вартість туру 1400 грн /люд.
Вартість туру для іноземців 2650 грн /люд.


*Чому ціна різна?
Адміністрація Чорнобильської зони відчуження робить виняток для громадян України та оформлення дозвільної документації для відвідування ЧЗВ для них дешевше на порядок ніж для громадян інших країн. Відповідно ми не можемо на це не реагувати. Саме тому громадяни України їдуть дешевше.

У вартість включено:
- Пропуск (квиток) в Чорнобильську зону відчуження.
- Послуги комфортабельного транспорту.
- Супровід просунутим гідом.
- Медичне страхування.

 

• Для іноземних громадян доплату уточнюйте по телефону. 
• Всі екскурсанти повинні бути старше 18 років, які не мають медичних протипоказань для відвідування зони підвищеного іонізуючого випромінювання.
• Не допускаються особи в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння або похмілля.
• Під час екскурсії категорично забороняється вживати алкоголь і наркотичні речовини.
• Також забороняється провозити в Зону будь-яку зброю.
• Одяг повинен бути щільним і максимально закритим, з довгими рукавами, взуття закрите і бажано на товстій підошві.

• Не допускаються: короткі штани, шорти, спідниці, відкрите взуття, одяг з короткими рукавами.
• В'їзд в Зону дозволяється тільки при наявності паспорта.

Безпека поїздки
Рівень опромінення, який можна отримати в даній поїздці, менше, ніж при медичному рентгені, і приблизно дорівнює дозі опромінення при польоті на пасажирському реактивному літаку.