Під час туру прогуляємось по Шацькому національному парку, побачимо справжню перлину Шацьких озер - легендарний Світязь. Вас зачарує красота Волині. Відвідаємо один із найважливіших пам'яток Білорусі – Біловезьку пущу.

    

1 ДЕНЬ

23:15 Група збирається на станції метро Житомирська.
23:30 Автобус відправляється з місця зустрічі. Кожні 2-3 години автобус буде робити короткі зупинки для вашої зручності.

2 ДЕНЬ

08:00 Прибуття в с.Світязь. Цього дня відпочиваємо на Шацьких озерах
Екскурсійна програма дня:
Вирушаємо на автобусно - пішохідну екскурсію по 
Шацькому національному природному парку, де на власні очі зможемо побачити і оцінити одне з природних чудес України - озеро Світязь. Сьогодні ми прогуляємося тінистими стежками волинських лісів і почуємо старі легенди озер Шацького комплексу. На шляху у нас будуть ще озера Пісочне, Люцимир і Перемут. А також відвідаємо Петропавлівський монастир, який живописно розташувався на березі озера Світязь. 

Обід-пікнік (вуха, смажена рибка, овочі, гарнір) і справжня волинська гостинність чекають саме на Вас.

Вільний час. Відпочинок на озері Світязь. Озерна вода має цілющі властивості, адже в своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин, завдяки чому шкіра після купання м'яка і гладенька.

3 ДЕНЬ

05:00 – Виїзд на кордон з Білорусією. Перетин кордону.
Під час переїздів екскурсовод розповідатиме багато цікавого про Волинь, про Білорусь, Біловезьку пущу. Подорож буде пізнавальна та інформаційно насичена. Дорогою робимо зупинку, щоб обміняти валюту на білоруські рублі.

 • Екскурсія в Музей природи - один з найсучасніших природознавчих музеїв Європи. Експозиція музею розповідає про історичне минуле заповідника та надзвичайно багатий тваринний і рослинний світ Біловезької пущі. Поринути в красу первісної природи допоможуть звуки природи, які Вас супроводжуватимуть в залах музею: шум лісу, звуки дощу, спів птахів, ричання лісових звірів. В Музеї природи буде цікаво і дітям, і дорослим.
 • Відвідання вольєрів з тваринами. Це невеликий лісовий зоопарк. Олені, зубри, кабани та ведмеді не залишать Вас байдужими.
 • Екскурсія до резиденції Діда Мороза. Білоруський Дід Мороз живе саме тут і приймає відвідувачів цілий рік. Це казкова садиба з численними будівлями і сюрпризами, де Ви відчуєте себе у справжній казці, і звичайно ж, у кожного буде унікальна можливість загадати бажання, сфотографуватися на пам’ять та отримати подарунок. Атмосфера казки надовго залишиться у Ваших спогадах.

 Купуємо сувеніри та вирушаємо  до міста Брест. Зробимо зупинку в місцевому супермаркеті, аби ви мали змогу придбати продукцію білоруських  виробників та привезти додому гостинців)).

 Переїзд  на кордон. Проходження кордону.

22:00 Орієнтовний час повернення до готелю.

4 ДЕНЬ


09:00 - Сніданок. Виселення з номерів.
Екскурсійна програма дня:
Володимир-Волинський - стародавнє місто Русі зі своєю багатовіковою історією. Побуваємо в одному з найдавніших пам’ятників храмової архітектури України - Успенському соборі. 

 • Зимненський жіночий монастир – де природа зачаровує своєю красою, храми монастиря доглянуті й затишні, а монахині – привітні і гостинні. Складається враження, що невидимий купол, зітканий з позитивної енергії, розкинувся над цим місцем. У Зимненському монастирі знаходиться ікона Божої Матері, яку називають «Сімейною». Вона приносить сім’ям мир та злагоду, допомагає бездітним, лікує хвороби очей і навіть зцілює при онкологічних захворюваннях. Аура цього місця очистить ваші думки від всього непотрібного і доповнить ваш насичений тур духовним відпочинком.
 • Луцький замок - увійшов до списку рукотворних чудес України. Але ніякий рейтинг не зможе передати того враження, яке справляє ця велична споруда. Це один з небагатьох замків України, який прекрасно зберігся. Дивно, але за часів Радянської України замка ніби не існувало. Свідчення про нього не увійшли навіть до фундаментальної «Історії Волині». Можливо, саме завдяки такому збігу обставин замок й донині вражає своєю величністю. Оглядова екскурсія. Вільний час.
 • Обід в кафе міста Луцьк.

17.30 Виїзд в м. Київ.
Дорогою додому ми заглянемо в романтичне місце під назвою «Тунель кохання».
23.30 Прибуття в м. Київ.

Київ - Ковель - Зимне - Шацьк - Біловезька Пуща - Володимир-Волинський - Луцьк - Київ        У вартість входить:

 • Проїзд автобусом по всьому маршруту;
 • Проживання (2 ночі);
 • Харчування (2 сніданки,1 обід - пікнік, 1 обід);
 • Екскурсійний та адміністративний супровід;
 • Екскурсії по програмі туру:
 • Оглядова екскурсія по Шацькому національному природному парку;
 • Оглядова екскурсія по Володимир-Волинському;
 • Екскурсія в Святогорський Успенський Зимненський монастир;
 • Екскурсія в Білорусію;
 • Страхування.

  Оплачується додатково:

   
 • Додаткове харчування;
 • Вхідні квитки на території Біловезької пущі (приблизна вартість повного пакету всіх квитків 10євро);
 • Вхідні квитки в Луцький замок - 45грн/дор, 25грн/дит.;
 • Особисті витрати (в Білорусії для особистих витрат бажано мати з собою долари, євро або російські рублі, які зможете обміняти на білоруські рубліі. Також, можна розраховуватися банківською карткою).