Карпати - найпопулярнішй туристичнй напрямок в Україні. Цілий рік приваблюють всіх поціновувачів унікальної живої природи, свіжого гірського повітря і мінеральних джерел! Вихідні в Карпатах Буковель + Говерла - кращий відпочинок за доступними цінами.


        

1 ДЕНЬ

19:30 Збір групи і виїзд з Києва, ст. м. Житомирська.
Зустрічає туристів супроводжуючий групи, вказує місця в автобусі. Організаційну інформацію Ви дізнаєтесь з інформаційного листа, який буде відправлено за кілька днів до виїзду. Де будуть вказані номер телефону супроводжуючого, марка, колір, номер автобуса.

2 ДЕНЬ

Ранній приїзд в Ясіня, Закарпатська обл. Туристів зустрічають господарі садиб, готелів та котеджів, які проводять поселення.
Сніданок, вільний час 1,5 - 2 години.
Виїзд на екскурсію в Карпати (факультативно).
Перша зупинка після Ясенів - водоспад «Труфанець». Чаруючий водоспад заввишки 36 м. Розташований між смт. Ясіня та с. Кваси. Водоспад бере свій початок з приток річки Чорна Тиса і приходить з висоти 36 метрів і стрімко скочується по скельним порогах. Таке видовище нікого не залишить байдужим.
Наступна зупинка село Кваси, відоме своїм мінеральним джерелом «Буркут». Туристи зможуть скуштувати і набрати природної мінеральної газованої води з собою.
Наступний екскурсійний об'єкт, який ми відвідаємо - Солотвино. В смт. Солотвино знаходяться солоні озера навколо яких створені оздоровчі бази відпочинку. Вміст солі у воді настільки великий, що тіло виштовхує на поверхню і зануритися дуже важко. Іл який знаходиться на дні озер вважають лікувальним і відпочиваючі наносять його на себе.
Повернення в Ясіня, вечеря. Увечері туристи проводять свій вільний час. У садибах і котеджах оснащені більярд і сауна.

3 ДЕНЬ 

Сніданок.
Програма третього деня присвячена підкоренню найвищих Карпатських гір, які є основою даного туру в Карпати. Туристам представлений вибір між походом на Драгобрат і походом на Говерлу.

Екскурсія на Драгобрат
мінімальна група - 8 осіб

Після сніданку туристів забирають спеціалізовані машини для поїздки в гори, з місця збору яке буде вказано супроводжуючим напередодні. Ви зможете побачити унікальне високогірне озеро Герешаска (цінителі холодної води можуть скупатися). Всі бажаючі зможуть підкорити гору біля озера. Після повернення до підніжжя гори Драгобрат туристи зможуть смачно пообідати.

Екскурсія на Говерлу
мінімальна група - 8 осіб

Підйом на Говерлу повністю пішохідний і займає орієнтовно 5 годин. Похід на гору не вимагає фізичної підготовки, під час подорожі будуть організовуватися зупинки для відпочинку та комфортного підйому на гору. На Говерлі буде виділено час для фото та відео.

Екскурсія на Петрос
мінімальна група - 14 осіб

Комбінований маршрут. Спеціалізованими машинами доїжджаємо до високогірної полонини. Далі нас чекає пішохідне підкорення однієї з найвищих Українська вершин гори Петрос відомої також як "грозова гора" (2020 метрів над рівнем моря). Пішохідний маршрут розрахований на 2-3 години. Після спуску Ви зможете насолодитися справжнім бограчем звареним на багатті (входить у вартість факультативу). А ще ви зможете познайомитися зі справжніми пастухами, побачити їх побут, познайомитися з технологією виробництва сиру (при наявності обов'язково купіть справжньої бринзи у пастухів).

Повернення в Ясіня. Вільний час, вечеря.

4 ДЕНЬ 

Сніданок і виселення з садиб, готелів, котеджів.
Виїзд з смт. Ясіня на екскурсію «Перлини Прикарпаття».
Перша зупинка відбудеться на Яблунецькому перевалі 931 м над рівнем моря. З перевалу відкривається прекрасний вид на гори і смт. Ясіня в якому будуть проживати туристи. На перевалі знаходиться сувенірний ринок, де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про подорож.
Наступна зупинка відбудеться в Полонина Перці, яка полонить Вас гуцульським колоритом, неймовірними краєвидами та смачними дегустаціями.
Третя зупинка відбудеться в Буковелі. Туристи зможуть піднятися за допомогою підйомника на вершину гори Буковель (1115 м), з якої відкривається чудовий вид на на Чорногірський хребет Карпат і спостерігати найбільший гірськолижний курорт в Україні. Бажаючі зможуть скупатися в озері розташованому неподалік гірськолижних спусків.
Остання екскурсійна остановка- Яремче. Яремче одне з, красивих міст Карпат, розташоване в долині річки Прут на висоті 585 м над рівнем моря. В Яремче можна побачити стрімкий водоспад Пробій. Потік води стрімко мчить по високим порогам. Також в Яремче розташований ринок з сувенірами, де можна придбати щось на пам'ять.

Виїзд до Києва.

5 ДЕНЬ

Раннє повернення до Києва.

Київ - Житомир - Рівне - Ясиня - Кваси - Ділове - Солотвине - Ясиня - Буковель - Яремче - Київ


*Доплата за одномісне розміщення - 600 грн за тур.

У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по програмі туру,
- проживання ( 2 ночі ),
- харчування ( 3 сніданки, 2 вечері (домашня кухня)),
- супровід гідом-екскурсоводом,
- екскурсія-Буковель-Яремче
,
- страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:
- виїзд на екскурсійну програму "Родзинки Закарпаття» - 250 грн/люд.,
- похід на г. Говерлу - 400 грн/люд.,
-  поїздка на Драгобрат до озера Герешаска - 450 грн/люд.
- підкорення гори Петрос + бограч - 550 грн/люд.,
- вхідні квитки на приватні пляжі в Солотвино - 70 грн/люд.,
- квитки на підйомники і екскурсійні об'єкти,
- сауна 250 грн/год за сауну.