Подорож по Херсонщині - це красивий острів у морі, пустельна степ з її специфічною рослинністю, дикими тваринами, які не бояться людей, чисті пляжі з теплим морем, болотні угіддя з лікувальними грязями і безліччю птахів. Ви відвідаєте заповідник Асканія Нова, Лемурійське озеро, унікальні Дніпровські плавні і Херсонські гори.

      

1 ДЕНЬ

22:45 Збір групи.
23:00 Виїзд з Києва.
До туру можна приєднатися в м.Біла Церква, м.Умань, м.Первомайськ.
Переїзд в Херсонську область.

2 ДЕНЬ

 • Дніпровські плавні. Наш тур на Херсонщину розпочнемо з унікальних Дніпровських плавнів, які збереглися на території Національного природного парку «Нижньодніпровський» . Вирушаємо в авантюрну пригоду  - водну прогулянку на каяках по плавням Дніпра і річки Козак; лабіринти проток, очеретяні тунелі, озера і острова та місцеві джунглі.
  Після прогулянки – смачний обід.
 • Виноробне господарство князя Трубецького. Екскурсія  та дегустація 6-ти видів вин.
  Це єдине шато на території України, історія якого налічує вже понад 120 років. Перші виноградники тут були закладені ще в 1896 році. А вже в 1900 році на Всесвітній винній виставці  в Парижі вино Рислінг було удостоєно «Гран-прі». Та й за радянський період виноробня отримала 33 золотих та срібних медалей на міжнародних виставках та дегустаціях.

   
 • Вітовтова вежа – фортифікаційна споруда Великого князівства Литовського. (кін.ХІV ст.) Єдина на Півдні України середньовічна вежа.
   
 • Залишки маєтку князя Трубецького.
   
 • Степовий водоспад – єдиний в Херсонській обл.

  14:30 Поселення в готель. Готель високого рівня. Розташований в мальовничому місці на березі Дніпра. 
 • Нова Каховка. Оглядова екскурсія  «Місто тисячі джерел». Тут є своя Ратуша, а будинки прикрашають "кам'яні вишиванки". Тут є свій "Тунель Кохання", це місто тисячі джерел і двох Довженків. Воно виросло на пісках, де господарювали піщані бурі, і перетворилося в місто-сад.

 3 ДЕНЬ

Сніданок у готелі.
Виїзд на  екскурсію:

 • Заповідник Асканія – Нова – один з найвідоміших заповідників України і єдина місцевість в Європі з ковильно-типчаковим степом, який не зазнав впливу людини. Також, в заповіднику мешкають рідкісні види тварин, занесені до Червоної книги.  Заповідник знаходиться під охороною ЮНЕСКО та входить до списку 7 чудес України.
  Після пішохідної екскурсії можна відправитися вглиб заповідника на міні-сафарі (по можливості).
 • Обід в кафе Асканія Нова. Пропоноване меню: розсольник, відбивна, гарнір, овочевий салат, хліб, узвар ( вартість: 100 грн/особа).
 • Лемурійське озеро. Ще однією родзинкою Херсонщини є натуральна сіль і рожеві озера. Тут, крім гарних фото, кожен має можливість ще й оздоровитися.
  Неймовірний колір озера отримують завдяки мікроводорості Дуналіелла Саліна, яка виробляє бета – каротин (так, той самий, що міститься у звичайній моркві) – чудовий антиоксидант та стимулятор імунної системи. Місцеві грязі та  рапа, яка містить цілий букет мінералів, солей хлористого магнію і калію, бромистого магнію і йодистого натрію, за властивостями не поступаються Мертвому морю.


  4 ДЕНЬ

  Сніданок. Виселення з готелю.
 • ​Вирушаємо до Дніпро – Бузького лиману. Це місце, де зустрічаються Дніпро,  Південний Буг і Чорне море.
  Тут, на високому березі  Дніпровсько-Бузького лиману - городище античної доби з інтригуючою назвою Золотий Мис (Золотий Ріг). Пам’ятка археології національного значення.
 • А мажорним акордом нашої подорожі буде  Херсонський гранд – каньон. Тут відчуємо неповторний колорит степового узбережжя, що врізається у водну гладь Дніпро- Бузького лиману,  правий берег якого порізаний крутими ярами та балками, з мальовничими схилами. Це територія Станіславського та Олександрівського природних ландшафтних заказників, з унікальними видами тварин та рослин. Місцеві  називають їх скелями, а також їх знають як Херсонські гори.
 • Обід, ароматна юшка із свіжої риби за традиційним місцевим рецептом, а також запашний чай із трав’яних зборів.
  Виїзд на Київ
  23:00  – орієнтований час повернення до столиці.

 

Київ - Нова Каховка - Асканія Нова - с.Станіслав - КиївУ вартість включено:

 - проїзд комфортабельним автобусом,
 - проживання в готелі (2 ночі),
 - сніданки,
 - супровід гіда-екскурсовода,
 - е
кскурсія в м.Нова Каховка,
 - екскурсії:

 • Херсонські гори
 • Вежа Вітовта
 •  Степові водоспади
 •  Лемурійське озеро

Додатково оплачується:

 - 
оглядова екскурсія "Асканія Нова" (зоопарк, дендропарк):
    загальний - 70 грн., дитячий (5-14р.) - 50грн., діти до 5р., учасники АТО - безкоштовно;

 - екскурсія "Виноробним господарством князя Трубецького" та дегустація 5-ти видів вин: загальний - 350 грн.,
    лише екскурсія без дегустації - 250 грн., діти до 12р. - безкоштовно,

 - водна екскурсія на каяках по плавням Дніпра з обідом (юшка на кострі) - 250грн./ос.,
 - харчування (обіди, вечері),
 - особисті витрати.