Одеса-мама, Перлина біля моря чекає на Вас. Незабутні враження від мандрів в Вилкове і незаймана природа дунайських плавнів. 
Жарти і море веселощів!


      

1 ДЕНЬ
7:15 - Виїзд з Києва Ст. м. "Теремки" (збір біля виходу з метро в напрямку Одеси).
14:00 - Приїзд в місто Одеса.
Розміщення в готелі.
15:00 Комплексний обід в кафе (входить у вартість).
16:00 Зустріч з екскурсоводом. Оглядова екскурсія по Одесі.
Ми з Вами пройдемося по найцікавіших вуличках Одеси, які мають свою історію і характер. Дерибасівська, Пушкінська, Ланжеронівська, Рішельєвська, а також прогуляємося по затишному Приморському бульвару і Олександрівському парку. Вашому погляду відкриється вид на морський вокзал і Потьомкінські сходи. Вас приємно вразить місцевий колорит і смачна одеська кухня.
Ви познайомитеся з пам'ятниками архітектури Одеси:
театром Опери та Балету, палацом Графа Воронцова з колонадою, Одеською Філармонією, пам'ятником герцогу де Рішельє, Пам'ятник Дюку, Французьким бульваром.
18:00 Вільний час.
Його ви зможете провести в різних куточках міста. Почніть з "Аркадії", де зібрані самі пафосні нічні клуби, ресторани з кухнею різних країн світу. Відвідайте вулицю Дерибасівська, на якій можна зробити шопінг і завершите улюбленим місцем Одеситів, яке відоме на всю Україну - пляж "Ланжерон".

2 ДЕНЬ
Вільний день в Одесі
або
Факультативний виїзд на екскурсію "Вилкове - 0км". (Виїзд о 06:00).
На Вас чекають:
Єдиний в Україні - унікальне місто на воді, який знаходиться в дельті Дунаю, однієї з найбільших річок Європи. Вас чекають незабутні враження і незаймана природа дунайських плавнів. (Рекомендуємо взяти бутерброди).
08:00 Сніданок в боксі (зазвичай сендвічі, яйця, овочі, солодощі, пакетик соку, пляшка води), який ви отримаєте в автобусі перед від'їздом на екскурсію.
11:00 Прибуття на Морвокзал. Тут нас вже буде чекати капітан.
Водна екскурсія на катері в дельту Дунаю - в серце Дунайського біосферного заповідника.
Це край озер, проток, рукавів, боліт, островів і царство неляканих птахів, неповторне творіння природи в самому центрі Європи. Дунайський заповідник є справжнім блакитним багатством України.
Зупинка на острові Полуденному, де встановлено пам'ятник «0 КМ». Саме тут сходяться річка і море.
14:00 Обід на острові. Вас будуть пригощати смачними стравами: юшка з сазана, картопля з приправами, риба сазан під фірмовим соусом, келих сухого вина і чай на травах. Смакота !!! Гарантуємо, це блюдо буде до душі всім!
16:00 Повернення в Вилкове.
Оглядова екскурсія по місту: "Українська Венеція" - місто каналів і човнів, місто рибалок і виноробів.
Під час екскурсії ви побачите Морвокзал, Св. Миколаївську церкву і Білогородський канал.
17:00 Вільний час. Радимо відвідати місцевий ринок.
Саме тут ви зможете придбати дунайський делікатес - Вилковський оселедець, який відомий на всю Україну своїм неповторним смаком!
18:00 Від'їзд до готелю в Одесу.

3 ДЕНЬ
08:00 Сніданок в готелі.
9:00 Екскурсія «Кримінальна Одеса».
Ми побуваємо в знаменитих двориках Молдаванки, в будинку, де народився і виріс король одеського злочинного світу Мішка Япончик (Михайло Вольфович Вінницький). Проживемо яскраві моменти трагічного життя цього кримінального таланту, посміятися і посумувати разом з ним.
Япончик (для своїх), а шанобливо - Японець, був в метриці записаний, як Мойше-Яків. Народженого в родині бідного биндюжника хлопчикові доля надала складний вибір: або прожити життя в злиднях, але чесно, чи стати злодієм і отримати шанс на краще життя. Він вибрав друге. І яскраво увійшов не тільки в кримінальну історію Одеси, але і в світову літературу.
Ісаак Бабель увічнив особистість Япончика в своїх "Одеських оповіданнях", адже саме Мішка став прототипом Бені Кріка. А винахід такого виду злочину, як наліт, відбилося навіть в одеському фольклорі.
В ході екскурсії Ви відвідаєте:
митницю, парк Шевченка (кріпосна стіна), карантинну гавань, Молдаванку і Пересип, знамениту вулицю М'ясоєдовська.
12:00 Вільний час.
Відпочинок на пляжах «Аркадія» і «Ланжерон».
Також всі бажаючі зможуть відправитися в подорож на швидкісному катері по морю.
АБО
Екскурсія по катакомбах Одеси (Факультативно - 250 грн/дор., 150 грн/діти)
мінімальна група - 10 осіб

Музей «Таємниці Підземної Одеси» розташований на глибині 25 метрів (це приблизно 8-9 поверхів під землю), маршрут довжиною близько 1.5 кілометра, тривалість екскурсії 2-2,5 години. Унікальний мікроклімат: цілий рік температура +16 градусів, тому навіть влітку з собою потрібно брати курточку або кофту, також бажана закрите зручне взуття. На вході кожен озброюється каскою і ліхтарем. Розповідь гідів коригується залежно від настрою і запитів гостей, розбавляється одеським гумором. На маршруті обладнані експозиції з унікальними, справжніми артефактами. Суть екскурсії - за пару годин надати загальну інформацію (невеликими блоками) по всій історії створення та використання катакомб. Так як тем дуже багато, на розсуд гіда їх вибір для комфорту екскурсантів і витримки таймінгу.
Теми експозицій на маршруті:
- Протирадіаційний притулок часів «Холодної війни», розраховане на 1200 осіб. (Колишня жіноча колонія - укриття під землею).
- Гірництво та геологія - як утворилися катакомби, розвиток технологій видобутку каменю, люди, факти, події.
- Природні печери і Палеонтологія - історія унікальних знахідок (кістки доісторичних тварин).
- Підземна краса - озера і їх жителі - що це за вода і хто в ній мешкає?
- Сенсорна депривація - властивості людини і особливості катакомб в цьому відношенні.
- Партизанська стоянка - історія партизанського опору громадянської і Другої світової війни, їх побут, зброя (всі експонати - реальні предмети тієї епохи, можна помацати).
- Масонська діяльність в одеських підземеллях.
- Ув'язнення - історія работоргівлі.
- Бандитська малина - укриття бандитів, легенди минулого, зв'язок криміналу з підземеллям.
- Контрабанда і скарби: що знайшли, а що ще закопано в одеських катакомбах ...
- Катакомбна церква - історія гоніння релігії в період 1920 - 30-х років.
- Невеликий привал - у величезному залі за довгим дубовим столом, посередині маршруту при свічках пригощаємо смачним чаєм з пряниками.

16:00 Збір групи. Від'їзд до м. Києва.
23:00 Приїзд в м. Київ.

Київ - Одеса - Вилкове - Київ* Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі і при проживанні - безкоштовно.

У вартість включено:

- переїзд комфортабельним автобусом,
- проживання в готелі (2 доби),
- харчування ( 2 сніданки і 1 обід ),
- послуги екскурсовода (1 день і 2 день в Одесі ),
- послуги супроводжуючого,
- страхування на час перебування в автобусі.

Додатково оплачуються:

- факультативна екскурсія - "Вилкове - 0 км" (трансфер, катер, вхідний квиток, обід на острові, послуги екскурсовода в Вилково) - 650 грн;
- факультативна екскурсія по катакомбах Одеси - 250 грн. / 150 грн;
- додаткове харчування;
- вхідні квитки;
- особисті витрати.